MAK-CMS MAK-CMS MAK-CMS
 
 

 
 
MAK-CMS MAK-CMS MAK-CMS
MAK-CMS MAK-CMS MAK-CMS MAK-CMS MAK-CMS MAK-CMS MAK-CMS MAK-CMS MAK-CMS
 

ورود کاربرانپرداخت آنلاین

مبلغ تراکنش (ريال):

   
صفحه اصلی اخبار سمینار سیمو (سرویس خرید پستی) برگزار شد
سمینار سیمو (سرویس خرید پستی) برگزار شد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
شنبه, 09 آذر 1392 ساعت 12:58

سمینار سیمو (سرویس خرید پستی) برگزار شد

سمینار خصوصی سیمو (سرویس خرید پستی) با حضور علاقمندان و اساتید و مدیران شرکت های حوزه تجارت الکترونیک، تاریخ 7 آذر ماه 1392 در سالن همایش های برج میلاد برگزار شد.

 

پس از تلاوت آیاتی از قرآن کریم و سرود ملی، مجری سمینار آقای قهرمانی ضمن خوش آمدگویی به میهمانان؛ مقدمه ای از اهداف برگزاری سمینار را بیان کرده

و در ادامه فرشاد شمشاد مدیرعامل شرکت جهان سیستم ایرانیان برگزار کننده سمینار، در ابتدای کلام پس از خوش آمدگویی به میهمانان گفت: در این جا جمع شده ایم تا پروژه اولین سرویس خرید پستی را رونمایی کنیم و در طول سمینار پروژه های برگزار شده توسط پادینا سیستم را ارائه خواهیم داد.


 

در ادامه علی نورهانی (مدیر سایتِ مدیر سایت) در رابطه با بازاریابی ایمیلی توضیحاتی ارائه داده و این موضوع را یک ابزار قدرتمند برای فروش دانست و مزایای آن را بیان کرد.

در رابطه با مبحث حفاظت و امنیت سایت آقای علی صفایی سخنانی ارائه کرده و همچنین بیان کردند در دنیای اینترنت بزرگ ترین بخش آن امنیت است و بانک اطلاعاتی فوق العاده ترین موضوع در فروش می باشد.


جهانگیر متقی نیا (معاون اداره کل پست مستقیم و سرویس های نوین پستی) به بیان مطالبی در رابطه با هوش تجاری پرداختند و همچنین توضیحاتی در رابطه با تجارت الکترونیک بیان نموده و تجارت الکترونیک را از بزرگ ترین سرویس های خدمات ارزش افزوده دانست. ایشان در ادامه افزوند: حدود 5% کل فروش در جهان مختص خرید و فروش اینترنتی است. تقلبی بودن فروشگاه های اینترنتی را بررسی کرده و روی آن تأکید نمودند. همچنین توضیحاتی در مورد سرویس پست لجستیک و اهمیت آن ارائه نمودند.


هم چنین در ادامه SEO ، BLOG و Social Media توسط حمید سپیدنام مدیرعامل شرکت کاسپید مورد تحلیل قرار گرفت، ایشان تاکید داشتند برای فروش و موفقیت بیشتر باید در تمامی رسانه ها حضور داشت.


در پایان سمینار، فرشاد شمشاد مدیرعامل سیمو بعد از رونمایی از سایت سمیو از تمامی شرکت کنندگان در سمینار تقدیر و تشکر نمودند.


 
   

جستجو در سایت

اشتراک خبرنامه پیام کوتاهشماره تلفن همراه شما:

اشتراک
لغو عضویت

لطفا در ورود شماره خود دقت بفرمایید

آگهی

عضویت در خبرنامه
آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterکل بازدیدها1322204

ارتباط آنلاین با مسئول وب سایت

LiveZilla Live Help

 
MAK-CMS MAK-CMS MAK-CMS MAK-CMS MAK-CMS MAK-CMS MAK-CMS MAK-CMS MAK-CMS
MAK-CMS MAK-CMS MAK-CMS
   
MAK-CMS MAK-CMS MAK-CMS
LiveZilla Live Help