خانه    نقشه سایت    تلفن 021-22894825     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


هیات عامل صندوق توسعه ملی چه کسانی هستند؟

با گذشت بیش از۴۰ روز از استعفای دسته جمعی در هیات عامل صندوق توسعه ملی ظاهرا طی امروز و فردا اعضای هیات عامل معرفی خواهند شد.
به گزارش ایسنا، با کناره‌گیری صفدرحسینی به عنوان رئیس هیات عامل و چهار عضو دیگر در صندوق توسعه ملی حدود دو هفته پیش بود که سرانجام هیات امنای صندوق احمد دوست حسینی را به عنوان رئیس هیات عامل معرفی کرد، اما در حالی گمانه‌زنی‌ها برای تعیین اعضای هیات عامل ادامه داشته و هنوز نهایی نشده است که بر اساس اطلاعات دریافتی از منابع مطلع ظاهرا تاکنون علیرضا صالح به عنوان معاون سازمان برنامه، علیرضا ساعدی و همچنین حمید تهرانفر معاون سابق نظارت بانک مرکزی از اعضایی هستند که در کنار دوست حسینی در هیات عامل قرار خواهند گرفت.

در مورد نفر چهارم نیز گمانه‌زنی‌هایی در مورد تیموری‌ از طرف دیوان محاسبات نیز وجود دارد.
این در حالی است که بر اساس اساسنامه صندوق هیات عامل مرکب از پنج تن از افراد صاحب نظر، باتجربه و خوشنام در امور اقتصادی، حقوقی، مالی، بانکی و برنامه ریزی با حداقل ۱۰ سال سابقه مرتبط  و مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد توسط هیات امنا و با حکم رئیس جمهوری منصوب می‌شوند.
پیش از این مسعود مزینی، محمدسعید نوری نائینی، محمدرضا شجاع‌الدینی و محمدقاسم حسینی به همراه صفدر حسینی از اعضای هیات عامل صندوق بودند که به دنبال ماجرای افشای فیش‌های حقوقی این هیات مورد انتقاد قرار گرفته و در نهایت تصمیم به استعفا کردند و از ۱۲ تیرماه امسال از صندوق کنار رفتند.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
با ما در ارتباط باشید