خانه    نقشه سایت    تلفن 021-77597198     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان گفت: نخستین استارت آپ گردشگری این استان با حضور 100 شرکت کننده در زنجان آغاز به کار کرد.

به گزارش کارآفرین ناب، مرتضی نظری در گفت و گو با  ایرنا افزود: حوزه گردشگری سرشار از فرصت های جدید برای اشتغالزایی است و این رویدادهای استارت آپی می توانند به شناسایی و بهره گیری از این فرصت ها کمک کنند.
وی یادآورشد: این رویداد از یکم تا سوم شهریور در محل تالار چله خانه مجموعه تفریحی و گردشگری گاوازنگ برگزار می شود.
نظری اظهار داشت: افراد صاحب نظر و توانمندی به عنوان تسهیلگر و منتور برای این رویداد انتخاب شده اند و مرتضی طالع ماسوله رئیس اسبق سازمان میراث فرهنگی کشور هم سخنران انگیزشی این رویداد است.
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان گفت: ترویج فرهنگ نوآوری، خلاقیت و کارآفرینی در حوزه گردشگری، شناسایی و غربالگری ایده های جدید و معرفی درست ایده های نو در حوزه گردشگری از جمله اهدافی تعریف شده برای این رویداد است.
وی خاطرنشان کرد: ایجاد فرصت شکل گیری کسب‌ و کارهای نوپای قابل اجرا با لحاظ کردن بخش تخصصی و اقتصادی، توان بخشی به جوانان در تبدیل ایده به عمل و ثروت حول محورهای رویداد، معرفی صنعت گردشگری و علاقه مند سازی سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در بخش گردشگری هم از دیگر اهداف این استارت آپ محسوب می شود.
نظری ادامه داد: از دیگر اهداف استارت آپ گردشگری زنجان می توان به جذب سرمایه گذار برای ایده های برتر، تشویق فارغ التحصیلان و کارجویان برای ایجاد کسب و کارهای کوچک در بخش گردشگری و افزایش اعتماد به نفس در گروه های فعال از اهداف برگزاری این رویداد است.
آرش سروری است و مانوئل اوهانجانیانس، سید جمال یوسفی، لیلی اسعدی، ایمان صفایی، حمیده حبیبی، کتایون سپهری، صمد طاهری و هادی رضوی منتورهای نخستین استارت آپ گردشگری زنجان هستند.
داوری این رویداد را هم منصور خزایی منش بنیان گذار زورق و حمیدرضا سعادت مدیر پرفورمنس مارکتینگ دیجی کالا بر عهده دارند.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
با ما در ارتباط باشید