خانه    نقشه سایت    تلفن 021-22894825     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

فرماندار سرخه بابیان اینکه در تلاش برای فراهم کردن زیرساخت‌های لازم به‌منظور حضور سرمایه‌گذاران در این شهر هستیم، گفت: راه‌اندازی مرکز پرورش شترمرغ در سرخه کمک به اقتصاد این شهر است.


به گزارش کارآفرین ناب به نقل از خبرگزاری مهر، علی مؤیدی زاده در جلسه اقتصاد مقاومتی سرخه به میزبانی فرمانداری این شهر بابیان اینکه روند اداری و اقدامات لازم برای احداث بزرگ‌ترین مرکز پرورش شترمرغ سطح استان در سرخه در حال انجام است، ابراز داشت: راه‌اندازی این واحد تولیدی افزایش زمینه اشتغال را فراهم کرده و کمک به اقتصاد شهر است.

وی بابیان اینکه می‌کوشیم تا زمینه زیرساخت‌های مناسب را برای حضور سرمایه‌گذاران و ایجاد واحدهای تولیدی جدید در سطح شهرستان سرخه کنیم، افزود: امیدواریم با تلاش و همت کارآفرینان سرخه‌ای و حمایت مسئولان شاهد راه‌اندازی پرورش عقرب در این منطقه باشیم تا به ایجاد اشتغال جوانان کمک شود.

فرماندار سرخه بابیان اینکه ضمن تشریح رخدادهای اقتصادی اخیر کشور و اعمال تحریم‌های ظالمانه از سوی آمریکا، ابراز داشت: همدلی، وحدت و توجه به انسجام ملی لازمه اصلی و رمز پیروزی نظام در برابر توطئه‌های اقتصادی دشمنان محسوب می‌شود.

مؤیدی زاده بابیان اینکه حمایت از تولید، کارگر و عمل به اقتصاد مقاومتی در دستور کار قرار دارد، تصریح کرد: با رصد اتفاقات و وقایع اقتصادی روز کشور در راستای ارائه راهکارهای مناسب برای جلوگیری از اثرات و زیان‌های مخرب به اقتصاد منطقه و واحدهای تولیدی گام تلاش می‌کنیم.

وی افزود: باید با اقدامات لازم زمینه و بستر مناسب ادامه فعالیت واحدهای تولیدی سطح شهرستان را فراهم کنیم  تا ضمن ایجاد اشتغال جدید از اشتغال موجود شهرستان نیز حفظ و حراست شود.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
با ما در ارتباط باشید