خانه    نقشه سایت    تلفن 021-77597198     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نخستین کلینیک تخصصی کارآفرینی قم عصر امروز رسماً افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش کارآفرین ناب به نقل از خبرگزاری تسنیم، سید احمدرضا پیش‌بین در مراسم آغاز به کار دبیرخانه پانزدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علمی – کاربردی در استان قم و افتتاح نخستین کلینیک تخصصی کارآفرینی قم  که در سالن جلسات دانشگاه جامع علمی - کاربردی برگزار شد، با اشاره به اهداف مهم تأسیس دانشگاه پرداخت و اظهار داشت: دانشگاه جامع علمی کاربردی یکی از بزرگ‌ترین دانشگاه‌های مهارت محور است که بعد از انقلاب شکل‌گرفته و بر اساس نیاز و خواسته‌ای متقاضیان در سطح کشور تشکیل‌شده است.

وی ویژگی مهم دانشگاه را مهارت محور بودن آن دانست و افزود: تمام برنامه‌های تدوین‌شده برای دانشگاه بر اساس تأمین مهارت‌آموزی برای دانشجویان تدوین‌شده و یکی از جشنواره‌های مهم این دانشگاه جشنواره قران و عترت درون دانشگاهی است.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه جامع علمی – کاربردی کشور با اعلام برگزاری پانزدهمین جشنواره قران و عترت برای چندمین سال متوالی در استان قم تصریح کرد: دبیرخانه جشنواره از امروز به‌صورت رسمی آغاز به کارکرده و جشنواره در دو سطح دانشجویی و مدرسان و کارکنان دانشگاه برگزار می‌شود.

وی مهم‌ترین ویژگی پانزدهمین جشنواره قران و عترت دانشگاه جامع علمی – کاربردی را تولید آثاری باهدف مهارت‌آموزی و کار فرینی دانست و ادامه داد: این جشنواره در 6 بخش شفای، کتبی، پژوهشی، کتاب‌خوانی، فناوری، ادبی و هنری در 34 رشته برگزارشده که مطابقت دادن آثار با رشته‌هایی دانشجویان در حال تحصیل از دیگر ویژگی این جشنواره خواهد بود.

پیش‌بین با تأکید بر توجه داوران بر فرایند تولید آثار ارسالی به دبیرخانه جشنواره گفت:  پارسال 13هزار نفر در این جشنواره شرکت کردند که امسال انتظار بیشتری از شرکت دانشجویان در این جشنواره را داشته و از روز دوشنبه هفته آینده فرآیند ثبت‌نام دانشجویان در جشنواره از طریق سایت ویژه‌ای که برای این منظور طراحی‌شده آغاز و تا اواخر فرودین سال آینده ادامه خواهد داشت.

وی در ادامه پس افتتاح نخستین کلینیک کارآفرینی  قم در دانشگاه جامع علمی – کاربردی استان قم  عنوان کرد: تأکید برافزایش مهارت‌های کارآفرینی دانشجویان از مهم‌ترین اهداف تشکیل دانشگاه بوده و باید محور همه برنامه‌های آموزشی و فرهنگی دانشگاه قرار گیرد.

 معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه جامع علمی – کاربردی کشور بیان کرد: دانشگاه جامع علمی – کاربردی باسابقه 27 ساله برخلاف همه دانشگاه‌ها تقاضامحور بوده و بر اساس نیاز جامعه هدف به ارائه رشته‌های تحصیلی پرداخته و خلأهای مهارتی جامعه را برطرف می‌کند.


نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
با ما در ارتباط باشید