خانه    نقشه سایت    تلفن 021-22894825     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

جشنواره کارآموزی صدف با شعار "هر شرکت یک کارآموز"، ۲۵ اردیبهشت تا ۵ خرداد با حضور بیش از ۳۰۰ شرکت فناور، دانش‌بنیان و استارتاپ برگزار می‌شود. علاقه‌مندان به شرکت در جشنواره و پیدا کردن فرصت کارآموزی در تابستان ۹۸، می‌توانند تا ۲۰ اردیبهشت ماه ثبت‌نام کنند.


به گزارش کارآفرین ناب به نقل از ایسنا، جشنواره کارآموزی صدف برای تجمیع فرصت‌های کارآموزی شرکت‌های فناور، دانش بنیان و استارتاپ‌ها در تابستان سال ۹۸ در چهار استان تهران، البرز، اصفهان و یزد برگزار خواهد شد. در همین راستا بیش از ۳۰۰ شرکت آمادگی خود را برای حضور در این جشنواره و تعریف فرصت‌های کارآموزی اعلام کرده‌اند.

دانشجویان و فارغ‌التحصیلانی که مایل به گذراندن دوره کارآموزی (رسمی یا غیر رسمی) برای کسب تجربه و مهارت هستند، می‌توانند پس از تکمیل رزومه، انجام آزمون‌های شخصیت‌شناسی و مشاهده فیلم‌های آموزشی ویژه برای موفقیت در مصاحبه‌های شغلی و کارآموزی، در بازه زمانی مشخص شده برای این فرصت‌ها رزومه خود را ارسال کنند.

تاریخ‌های مهم جشنواره کارآموزی صدف که به صورت آنلاین در آدرس اینترنتی Daneshkar.net برگزار می‌شود، شامل ثبت‌نام کارفرمایان (۲۰ فروردین تا ۱۵ اردیبهشت)، ثبت فرصت‌های کارآموزی (۲۰ فروردین تا ۲۰ اردیبهشت)، نمایش فرصت‌های کارآموزی (۲۰ اردیبهشت)، آغاز جشنواره (۲۵ اردیبهشت تا ۵ خرداد)، بررسی رزومه‌ها (۲۵ اردیبهشت تا ۱۵ خرداد) و شروع کارآموزی (از اواخر تیرماه) است.

همچنین به منظور حضور تعداد بیشتری از شرکت‌ها در جشنواره کارآموزی صدف، کمپینی با عنوان "هر شرکت یک کارآموز" راه‌اندازی شده است. این کمپین با توجه به تعداد بالای افراد بیکار فارغ‌التحصیل و از سوی دیگر تعداد بالای شرکت‌های فعال در کشور، به این نکته اشاره دارد که اگر سالانه هر شرکت حداقل یک کارآموز جذب کرده و بستر توانمندسازی او را فراهم کند، در آینده نزدیک شاهد اتفاقی بزرگ در صنعت با تزریق نیروی انسانی جوان خواهیم بود.

گفتنی است، جشنواره کارآموزی صدف به همت پارک فناوری پردیس، در تاریخ ۲۵ اردیبهشت تا ۵ خرداد ماه برگزار می‌شود.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
با ما در ارتباط باشید