خانه    نقشه سایت    تلفن 021-77597198     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


رییس اتاق ایران:

10 درصد واگذاری‌ها به بخش خصوصی واقعی بوده است

رییس اتاق بازرگانی ایران گفت: در زمینه واگذاری‌ها به بخش خصوصی، فقط 10 درصد واگذاری‌ها به بخش خصوصی واقعی بوده است؛ بنابراین باید رویه واگذاری‌ها تغییر کند و نظارت‌ها در موضوع خصوصی‌سازی افزایش یابد.
به گزارش  ایسنا در منطقه کویر، محسن جلال‌پور اظهار کرد: مهمترین برنامه هیات رئیسه جدید اتاق بازرگانی در این دوره، ارتقای جایگاه بخش خصوصی کشور است.وی با بیان اینکه باید بخش خصوصی به جایگاه واقعی خود در اقتصاد دست یابد، تصریح کرد: دستیابی به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و اقتصاد بدون نفت از اهداف اتاق بازرگانی خواهد بود و اگر بخش خصوصی کشور توانمند و قوی باشد، تولید با رونق روبرو خواهد شد که این موضوع اشتغالزایی در پی دارد.

رییس اتاق بازرگانی کرمان درباره موضوع واگذاری‌ شرکت‌های دولتی به بخش خصوصی‌ گفت: براساس مصوبات مجلس باید بخش خصوصی کشور توانمند شود و واگذاری‌ها به صورت صحیح صورت گیرد.جلال‌پور تصریح کرد: در دولت گذشته واگذاری‌ شرکت‌ها به بخش خصوصی بدون توجه به موضوع توانمندسازی انجام و باعث شده اهداف مجلس محقق نشود.
وی درخصوص لازمه‌های توانمندسازی بخش خصوصی کشور گفت: ابتدا باید اعتماد به کارآیی بخش خصوصی افزایش یابد و نباید فراموش کرد که سرمایه‌گذاری یکی از اولویت‌های پیشرفت اقتصادی است؛بنابراین باید موانع و قوانین مزاحم در این زمینه برطرف شود.
رییس اتاق بازرگانی ایران با بیان اینکه باید تشکل‌های بخش خصوصی در تصمیم‌گیری‌های اقتصادی کشور نقش داشته و سیاست‌گذاری از سوی دولت باشد، ادامه داد: برای دستیابی به اقتصادی که به بودجه‌های نفتی اتکا نداشته باشد، باید وضعیت تولید کشور دگرگون شود و اگر اتاق بازرگانی بتواند برنامه‌های خود را در زمینه تولید محوری اجرایی کند، موضوع اقتصاد بدون نفت محقق می‌شود؛ بنابراین باید به موضوع رفع موانع تولید توجه کرد.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
با ما در ارتباط باشید