خانه    نقشه سایت    تلفن 021-77597198     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


 مطالبات معوق بانک صادرات ۱۰ درصد کم شد

​بانک صادرات ایران در سال گذشته با ثبت عملکرد مطلوب در بخش های مختلف توانست در حوزه وصول مطالبات در سرفصل های مختلف بیش از ۱۰ درصد کاهش در میزان مطالبات نسبت به ابتدای سال قبل را به ثبت برساند.
به گزارش  تسنیم به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، با اجرای برنامه های طرح ریزی شده، ارتقای کمی و کیفی سطح خدمات و تلاش و کوشش کارکنان منابع این بانک در سال گذشته 30 درصد افزایش داشته و همچنین شاهد رشد 32 درصدی منابع جاری بانک نیز به عنوان دستاوردی دیگر بودیم که این مهم با وجود کاهش چشمگیر منابع اکثر بانکها در شبکه بانکی کشور، به دست آمده است.

بر اساس گزارش های استخراجی از عملکرد سال گذشته، این بانک در حوزه وصول مطالبات در سرفصلهای متفاوت نیز توانسته است دستاوردهای چشمگیری را کسب کند به گونه ای که میزان مطالبات بانک بیش از 10 درصد کاهش نسبت به ابتدای سال  94 را نشان می دهد.در ادامه گزارش آمده است: افزایش سهم بازار بانک در شاخصهای مختلف، تحقق EPS بانک براساس بودجه مصوب، کاهش هزینه ها از جمله هزینه سود پرداختی در پایان سال ٩٤ که نسبت به ابتدای همین سال با پیگیریهای انجام شده و جدیت شبکه بالاتر از نرخ مصوب بانک مرکزی نبوده و مثبت بودن حساب بانک نزد بانک مرکزی در همة روزها از دیگر دستاوردهای مهم سال ٩٤ بوده است.
شایان ذکر است بانک صادرات ایران در سال گذشته با اتخاذ تدابیر و حرکت بر اساس برنامه توانست عملکرد مطلوبی را رقم بزند که با بستر سازی های کمی و کیفی و ایجاد زیر ساخت های که در سال ٩٤ ایجاد شده در سال پیش رو کسب نتایج مطلوبتر و موفقیت های بیشتر دور از انتظار نیست. بر این اساس در سال ١٣٩٥ کلیه برنامه ها و سیاست های بانک بر اساس شاخص های اقتصاد مقاومتی تدوین شده و با جدیت بیشتر با تمرکز بر نقاط و اهداف کلیدی بانک به اجرا گذاشته خواهند شد.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
با ما در ارتباط باشید