خانه    نقشه سایت    تلفن 021-77597198     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


صنعت خودرو نسبت به تحریم مقاوم شود

عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت گفت: صنعت خودرو با استفاده از شرایط پسابرجام باید با اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی نسبت به تحریم مقاوم شود.
ابوالفضل خلخالی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: با اجرایی شدن برجام تحریم‌ها از بین رفتند و ارتباطات صنعت خودروی ایران با شرکای خارجی مانند پژو، سیتروئن و بنز مجددا برقرار شد.
وی با بیان اینکه صنعت خودروی ایران از ابتدای شکل‌گیری با خودروسازان خارجی همکاری داشته است، خاطرنشان کرد: ایران خودرو سال‌ها با پژو و سایپا با شرکت‌هایی همچون کیا و سیتروئن سابقه همکاری مشترک داشته است.
این کارشناس صنعت خودرو ادامه داد:‌ با این حال با وجود اجرایی شدن برجام و لغو تحریم‌ها نباید از تجربه سال‌های تحریم غافل شد و باید به‌گونه‌ای سیاست‌گذاری شود که تحریم‌ها اساسا قابل بازگشت نباشند.
وی افزود: باید در طراحی و تولید قطعات و خودروهای داخلی به سمتی برویم که دانش فنی این صنعت در کشور بومی شده و آسیب‌پذیری صنعت خودرو نسبت به تحریم‌های احتمالی از بین برود.
خلخالی با بیان اینکه برجام بهترین شرایط را برای اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در صنعت خودرو فراهم کرده است، تصریح کرد: صنعت خودرو باید در ارتباط با شرکای خارجی نسبت به انتقال دانش فنی و بومی‌سازی آن اقدام کند.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
جدیدترین تصاویر

با ما در ارتباط باشید