خانه    نقشه سایت    تلفن 021-77597198     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


مدیر عامل بانک کشاورزی اعلام کرد:

تسویه بدهی دولت بابت بیمه کشاورزی تا ۱۰ روز آینده

مدیرعامل بانک کشاورزی، بیمه محصولات کشاورزی را کمک کننده به اعتماد مردم دانسته و اظهار کرد که امسال ۳۰۰ میلیارد تومان مصوب شده که تا ۱۰ روز آینده بدهی دولت بابت بیمه کشاورزی تسویه می شود.
به گزارش ایسنا، مرتضی شهیدزاده عصر روز گذشته در هفدهمین نشست شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان کرمان، ضمن تسلیت ایام ماه محرم، گفت: نمایندگان کرمان از پرکارترین، خالص ترین و بیشترین حمایت از بخش کشاورزی را تاکنون داشته همچنین بیشترین حمایت در افزایش سرمایه بانک کشاورزی را داشته‌اند.
مدیر عامل بانک کشاورزی کشور ضمن تبریک به مردم کرمان از همدلی، هماهنگی و یک زبانی ایجاد شده بین نمایندگان استان کرمان ابراز کرد: در خصوص تولید باید تغییر روشی صورت گرفته و به سمت علمی کردن و نوین کردن تولیدات کشاورزی خود گام برداریم.

وی با اشاره به اینکه بانک کشاورزی بر اساس سیاست‌های وزیر کشاورزی در راستای مردمی کردن اقتصاد کشاورزی گام بر می‌دارد، تصریح کرد: چنانچه تشکل‌های مردمی در این خصوص گام بردارند از حمایت لازم برخوردار خواهند شد.
رئیس هیات مدیره بانک کشاورزی بازار را تعیین کننده تولید دانست و اذعان کرد: اکنون که تولید پسته کشورهای رقیب چند برابر ماست، باید همه تلاش خود را برای افزایش تولید در واحد سطح به کار گیریم ضمن انکه راندمان مصرف برق، آب و ... مناسب باشد.
وی ادامه داد: بیمه محصولات کشاورزی در اوایل به محصولات و نقاط محدودی اختصاص داده شد و بانک کشاورزی به عنوان کارگزار بیمه منصوب شد، اما به مرور بیمه کشاورزی گسترش و بزرگ شده است و هم اکنون پیشنهاد داده‌ایم که این بیمه مستقل شود و ما سهامدار آن باشیم.
شهیدزاده بیمه محصولات کشاورزی را کمک کننده به اعتماد مردم دانست و اظهار کرد: امسال ۳۰۰ میلیارد تومان مصوب شده که تا ۱۰ روز آینده بدهی دولت بابت بیمه کشاورزی تسویه می‌شود.
مدیر عامل بانک کشاورزی کشور آمادگی خود را برای حمایت از صنعت پسته کشور اعلام و افزود: کمک به فعالان پسته در قالب قوانین و مقررات است.
وی با بیان این مطلب که کارهای زیربنایی با سیاست‌های جهاد کشاورزی هماهنگ است، تصریح کرد: ۷۵۰ هکتار گلخانه در استان کرمان وجود دارد که ۲۵۰ هکتار آن مصوب و تا یک ماه آینده اجرایی می شود که تسهیلات مورد نیاز آن از صندوق توسعه ملی پرداخت می‌شود.
شهید زاده در پایان خاطرنشان کرد: برای صادرات محصولات، شرکت بازرگانی باید تشکیل شود.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
جدیدترین تصاویر

با ما در ارتباط باشید