خانه    نقشه سایت    تلفن 021-77597198     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 5.00 (1 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دومین میت‌آپ تبریز با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت‌علمی و فناوری ریاست جمهوری ۱۹ تا ۲۱ مردادماه برگزار می‌شود.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، پس از تجربه موفق برگزاری اولین استارتاپ میت‌آپ تبریز، Tabriz. io Events با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، برگزاری دومین استارتاپ میت‌آپ تبریز را در دستور کار خود قرار داد.
رویداد استارتاپ میت‌آپ تنها رویداد بزرگ استارت‌آپی در منطقه شمال غرب ایران است که به‌صورت سالانه و با حضور و سخنرانی کار‌آفرینان و مربیان بر‌تر کشور برگزار می‌شود.
هدف استارتاپ می‌تاپ ایجاد فضای رقابتی، ارائه محتوای کاربردی، شبکه‌سازی تخصصی، بررسی چالش‌های منطقه‌ای و در مجموع رشد اکوسیستم استارت‌آپی منطقه شمالغرب کشور است.
رقابت استارت‌آپ‌ها یکی از بخش‌های اصلی دومین استارتاپ می‌تاپ تبریز است. در این بخش ۱۰ استارتاپ بر روی استیج برای بدست آوردن جایزه‌های رده ۱ تا ۳ و جایزه مردمی می‌جنگند.
این رویداد با کمپین ۵ پرسش از زنان موفق همراه است. در این کمپین ۵۰ بانوی فعال در تبریز پرسش‌های مهم خود را از ۵ بانوی موفق در جهان می‌پرسند.
در این رویداد پنل چالش رشد استارتاپ‌ها در شهرستان‌ها با حضور نمایندگانی از دولت، دانشگاه، سرمایه‌گذار، اکوسیستم، مشاور و مربی و نیز مهمان برگزار خواهد شد.
اگر به دنبال حضور در فضای رقابتی و هیجان‌انگیز میان استارت‌آپ‌ها، یادگیری از مدیران و مربیان موفق و شبکه‌سازی تخصصی هستید، استارت‌آپ میت‌آپ تبریز جای شماست.
دومین میت‌آپ تبریز شامل جایزه ۱۵ میلیون تومان جایزه نقدی است. تیم اول ۶ میلیون تومان، تیم دوم ۴ میلیون تومان، تیم سوم ۳ میلیون تومان و تیم منتخب ۲ میلیون تومان دریافت خواهند کرد.
هر ۱۰ استارتاپ راه یافته به مرحله نهایی، به حامیان رویداد جهت توسعه سرمایه گذاری معرفی خواهند شد. برندگان در هفته نامه شنبه و دیگر رسانه‌های استارتاپی معرفی می‌شوند.
سه تیم اول برگزیده دومین میت‌آپ تبریز غرفه رایگان برای شرکت در نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی که با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود را دریافت خواهند کرد. همچنین لایسنس ciw رایگان به نفرات فنی تیم‌ها در حوزه تخصصیشان ارائه می‌شود.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
جدیدترین تصاویر

با ما در ارتباط باشید