خانه    نقشه سایت    تلفن 021-77597198     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

با پایان یافتن مهلت ارسال به رویداد بین‌المللی« Falling Walls Lab » کار داوری اولیه ۲۱۷ طرح ارسالی به این رویداد در دانشگاه صنعتی امیرکبیر آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری مهر دانشگاه دانشگاه صنعتی امیرکبیر؛ پس از فراخوان عمومی رویداد بین المللی Falling Walls Lab آلمان، ایده پردازان ایرانی که شامل دانشجویان کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری، پسا دکتری و اعضای شرکت‌های فن بازار و کارآفرینان و صاحبان ایده در زمینه‌های مختلف می‌شوند تا پایان مهلت اولیه بیش از ۱۲۰ ایده و در مهلت تمدید شده حدود ۱۰۰ ایده که در مجموع ۲۱۷ ایده می‌شود به دبیرخانه این رویداد بین‌المللی ارسال کردند.
با پایان یافتن مهلت ثبت نام در رویداد بین المللی Falling Walls Lab داوری اولیه ۲۱۷  ایده ارسالی آغاز شد. قرار است پس از مرحله داوری اولیه تعداد ۳۰ برای حضور در این رویداد که در روز ۱۸ مهر ماه برگزار خواهد شد، حضور یابند.
این رویداد همه ساله در کشور آلمان برگزار می‌شود و روند شرکت در این رویداد به گونه‌ای است که بعد از برگزاری رقابت‌های اولیه در کشورهای مختلف، نفرات برتر در این رویداد که در ماه نوامبر هر سال برگزار می‌شود، شرکت می‌کند.
امسال دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دفتر ایده بازار این دانشگاه با همکاری دفتر مبادلات آکادمیک آلمان (DAAD) رقابت مقدماتی رویداد Falling Walls Lab Tehran را در روز ۱۸ مهر ماه در سالن اجتماعات مرکزی دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌کنند.
۳۰ ایده پرداز راه یافته به این مرحله، برای انتخاب یک ایده به رقابت می‌پردازند و هرکدام باید در مدت ۳ دقیقه از ایده خود دفاع کنند. منتخب نخستین مرحله این رویداد در مرحله نهایی این رقابت که در ماه نوامبر در برلین برگزار می‌شود، شرکت خواهد کرد.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
جدیدترین تصاویر

با ما در ارتباط باشید