خانه    نقشه سایت    تلفن 021-77597198     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین با بیان اینکه ایجاد اشتغال پایدار و رونق اقتصادی نیازمند بسته‌های حمایتی از کارآفرینان است، گفت: روی آوردن به صنایع دانش‌بنیان و هایتک یکی از راهکارهای اصلی توسعه اشتغال پایدار و رونق اقتصادی در واحدهای صنعتی است.

به گزارش خبرگزاری مهر، حمیدرضا خانپور اظهار کرد: تحقق اقتصاد مقاومتی، رونق اقتصادی در کشور، در گرو بکارگیری تکنولوژی‌های نوین و روزآمد برای تولید و بسته‌های حمایتی خاص از کارآفرینان، صنعتگران و تولیدکنندگان است.
وی افزود: در راستای حمایت از صنعتگران و رفع موانع تولید با توجه به تاکید مقام معظم رهبری به اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، توجه به تولید داخلی و جلوگیری از صادرات مواد خام با روی آوردن به صنایع دانش‌بنیان و هایتک یکی از راهکارهای اصلی توسعه اشتغال پایدار و رونق اقتصادی در واحدهای صنعتی است.
خانپور کاهش تولید و اشتغال ناشی از آن، وابستگی به تولیدکنندگان خارجی، جلوگیری از تحقق اقتصاد مقاومتی بی انگیزگی در خلاقیت و نوآوری و کسب دانش جوانان با توجه به عدم نیاز به تکنولوژی‌های روزآمد برای تولید را از جمله آسیب‌های خام فروشی به اقتصاد کشور عنوان کرد.
مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان تصریح کرد: ارائه تسهیلات با یارانه و سود کم به صنعتگران و تولید کنندگان، برگزاری دوره های آموزشی و تخصصی در راستای فروش محصولات و بازاریابی، توجه به شرکت‌های دانش‌بنیان با تکنولوژی‌های نوین و روز که امکان رقابت با تولیدکنندگان خارجی را داشته باشند از مهمترین برنامه‌های حمایتی کارآفرینان بر شمرد.
خانپور در پایان خواستار توجه ویژه مدیران ارشد استان به توسعه شهرک‌های صنعتی و زیرساخت‌های آن برای جذب بی‌دغدغه سرمایه‌گذاران خارجی و داخلی باشد.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
جدیدترین تصاویر

با ما در ارتباط باشید