خانه    نقشه سایت    تلفن 021-22894825     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

برای سومین سال متوالی غرفه ملی محصولات دانش بنیان ایران در نمایشگاه تجهیزات پزشکی آلمان Medica2017 با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و صندوق نوآوری و شکوفایی، برپا می‌شود.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، غرفه ملی محصولات دانش بنیان ایران برای سومین سال متوالی در نمایشگاه مدیکا 2017، 22 تا 25 آبان ماه سال جاری در شهر دوسلدورف آلمان برپا می‌شود.
نمایشگاه "مدیکا" بزرگترین رویداد نمایشگاهی جهان در حوزه تجهیزات پزشکی و بهداشتی است که هر ساله تعداد زیادی از متخصصان و فعالان این حوزه از سرتاسر جهان را گرد هم می‌آورد تا آخرین دستاوردها و نوآوری‌های خود را در حوزه تجهیزات پزشکی به نمایش بگذارند.
این نمایشگاه با حضور بیش از 5 هزار شرکت از 13 تا 16 نوامبر(22 تا 25 آبان ماه) در دوسلدورف آلمان برپا می‌شود. در این دوره فضایی، حدود 108 متر در سالن 17 نمایشگاه به پاویون ملی ایران اختصاص داده شده است.
در نمایشگاه امسال، 13 شرکت دانش‌بنیان ایرانی با حمایت مشترک معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و صندوق نوآوری و شکوفایی حضور دارند. حمایت های مذکور، 70 درصد از هزینه‌های اجاره غرفه و غرفه‌سازی شرکت‌ها در این نمایشگاه را پوشش می دهد.
هدف از حضور شرکتهای دانش‌بنیان، توسعه صادرات و رصد فناوری‌های پیشرفته روز جهان در این نمایشگاه بزرگ است.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
با ما در ارتباط باشید