خانه    نقشه سایت    تلفن 021-77597198     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

استاندار کهگیلویه و بویراحمد خبر داد: با وجود پیگیری‌های انجام شده به‌زودی صندوق کارآفرینی امید در دو شهرستان چرام و لنده راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، علی محمد احمدی اظهار داشت: نشستی با نورالهی مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید داشتم که مقرر شد به‌زودی نمایندگی این صندوق در دو شهرستان چرام و لنده راه‌اندازی می‌شود.
وی یکی از مهمترین راهکارهای کاهش بیکاری و رونق تولید در این استان را حمایت از مشاغل کوچک دانست و افزود: به طور حتم نقش صندوق کارآفرینی امید در ارائه تسهیلات به مشاغل کوچک و ایجاد اشتغال انکارناپذیر است.
نماینده عالی دولت در استان کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه نظارت بانک‌ها بر اجرای طرح‌های اشتغال‌زا ضروری است، عنوان کرد: در بسیاری از زمینه‌ها شاهد انحراف در تسهلیلات پرداختی توسط بانک‌ها هستیم.
احمدی ابراز کرد: در برخی مواقع بانک تسهیلاتی را برای انجام یک فعالیت خاص به متقاضیان پرداخت می‌کنند که به دلیل عدم نطارت کافی در بخش دیگری که نیازی وجود ندارد، هزینه می‌شود.
وی تاکید کرد: انحراف در تسهیلات اشتغال‌زایی بانک‌ها هیچ کمکی به کاهش بیکاری نمی‌کند بلکه دردسرهای نیز در کوتاه مدت از جمله بدهکاری متقاضی و کاهش منابع بانک با هدف ارائه وام به سایر متقاضیان و تولیدکنندگان هستیم.
احمدی خطاب به مدیران دستگاه‌های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد گفت: انتظار می‌رود در زمینه حمایت از مشاغل خرد و روستایی از هیچ تلاشی فروگذاری نشود زیرا حمایت از این مشاغل کم هزینه و زود بازده است.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
با ما در ارتباط باشید