خانه    نقشه سایت    تلفن 021-77597198     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

معاون استاندار و فرماندار ویژه خرمشهر خبر داد: بانوان کارآفرین خرمشهر در اولویت پرداخت تسهیلات زودبازده کارآفرینی هستند.

به گزارش ایرنا ولی اله حیاتی در آیین گشایش نخستین نمایشگاه دستاوردهای جوانان کارآفرین خرمشهر و آبادان در محل موسسه خیریه بهار خرمشهر، مهمترین دغدغه دولت را معضل بیکاری دانست و گفت: دولت برنامه های متنوعی برای ایجاد اشتغال و راه اندازی کارگاه های زودبازده و کارآفرین تدارک دیده است.
وی افزود: از کارگاه هایی که اشتغال زودبازده داشته و و کارآیی خود را نشان می دهند حمایت کرده و خط اعتباری ویژه ای برای آنها در نظر گرفته می شود.
حیاتی با بیان اینکه کارآفرینان هر کدام که نیاز به تسهیلات دارند به فرمانداری مراجعه کنند، گفت: فرمانداری خرمشهر برای پیگیری و معرفی جوانان کارآفرین برای دریافت تسهیلات آمادگی دارد.
وی از راه اندازی بازارچه بانوان خرمشهر در آینده نزدیک خبر داد و افزود: بانوان کارآفرین می توانند محصولات تولید شده خود را در این بازارچه عرضه کنند.
فرماندار ویژه خرمشهر، به راه اندازی برخی کارگاه های صنعتی در خرمشهر اشاره کرد و گفت: به زودی کارگاه بزرگ صنعتی فولاد کاوه خرمشهر و کارخانه کوک سبز که سالها متوقف مانده بود، وارد مدار تولید می شود و یکهزار و 500 فرصت شغلی در این شهرستان ایجاد می کند.
وی ادامه داد: امید است شهرهای آبادان و خرمشهر رونق و اشتغال سال های پیش از از جنگ تحمیلی را بدست آوردند.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
جدیدترین تصاویر

با ما در ارتباط باشید