خانه    نقشه سایت    تلفن 021-77597198     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کنگره همکاریهای بین رشته ای و چندملیتی با عنوان 'کارآفرین شو' با حضور اساتید دانشگاه، کارآفرینان و سرمایه گذارانی از کشورهای ترکیه ، پاکستان، استرالیا، چین، امارات و افغانستان روز پنجشنبه در مشهد آغاز شد.

به گزارش ایرنا، دبیر همایش گفت: هدف این گردهمایی ایجاد شبکه ای از دانشجویان کارآفرین و سرمایه گذاران بین کشورهای عضو سازمان همکاریهای اکو است.
محمد عرفان مقصود افزود: سه کشور ایران، پاکستان و ترکیه محور این شبکه هستند که می توانند با فعالسازی کارآفرینان و سرمایه گذاران خود در سازمان اکو با 400 میلیون نفر جمعیت سرمایه گذاری و مشارکت اقتصادی را در محیط پیرامونی خود توسعه دهند.
وی به بازار پیرامونی اکو در آسیای مرکزی، کشورهای عرب منطقه، جنوب آسیا و اتحادیه اروپایی اشاره و بیان کرد: آن بازار چهار میلیارد نفر جمعیت دارد و هم اکنون هدف تسخیر قدرتهای بزرگ اقتصادی جهان قرار دارد.
او ادامه داد: 200 دانشجوی بین الملل که هم اکنون در حال تحصیل در دانشگاههای تهران، اصفهان و فردوسی مشهد هستند در این کنگره حضور دارند. امید است این افراد در پایان دانش آموختگی به عنوان کارآفرینان بین المللی پس از ورود به بازار کار ارتباط خود را با ایران قطع می کنند که نباید اینگونه باشد لذا یکی از اهداف باید شبکه سازی بین این افراد باشد.
این همایش 2 روزه به میزبانی دانشگاه فردوسی مشهد و همکاری پارک علم و فناوری خراسان، شهرداری مشهد و حمایت معنوی بنیاد ملی نخبگان برگزار شده است.


نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
جدیدترین تصاویر

با ما در ارتباط باشید