خانه    نقشه سایت    تلفن 021-77597198     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 5.00 (1 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مرحله اول فراخوان مربوط به ثبت نام و شرکت در رویداد چالش نوآوری در جویشگرهای بومی شروع شد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، دكتر علیرضا یاری مجری طرح جویشگر بومی ضمن بيان مطلب فوق گفت طرح جويشگر بومی به منظور توانمندسازی و تسهیل نوآوری در خدمات و کسب و کار شركت‌های فعال در حوزه محتوا و خدمات بومی در کشور، اقدام به برگزاری رويداد چالش­هاي نوآوری در حوزه محتوا و جویشگرهای بومی نموده است.
بنا بر اين گزارش، در اين راستا اولین مرحله از فراخوان چالش های نوآوری در طرح جویشگر بومی در سامانه‌ی "نوآويد" به آدرس www.noavid.ir  انتشار یافته است . این سامانه به عنوان اولين سكوی تعاملی بومی در نوع خودش است که برای حل چالش‌های نوآوری در کسب و کارها با همکاری دانشگاه تهران راه اندازی شده و هم اکنون در اولين گام، شش مورد از چالش های نوآوری شركت‌های حوزه‌ی محتوا و جويشگرهای بومی روی این سامانه قرار گرفته است و کلیه متخصصان و پژوهشگران دانشگاهی و غیردانشگاهی از سراسر کشور می توانند برای حل این چالش ها با هم به رقابت پرداخته و از پاداش های مالی در نظر گرفته شده برای حل چالش ها بهره مند گردند.
مجری طرح در ادامه افزود: هدف از برگزاری مسابقات چالش نوآوری از یک طرف حمایت غیرمستقیم از شرکتهای فعال در این حوزه جهت افزایش نوآوری در خدمات جویشگرها مبتنی بر نیازها و ذائقه جامعه کاربران ایرانی می باشد و از طرف دیگر افزایش نقش و مشارکت مردمی و نیز بهره گیری از دانش و توانمندیهای متخصصان در دانشگاه های  سراسر کشور برای حل چالش های جویشگرها می باشد.
وي افزود: برگزاری این مسابقات مبتنی بر دو رویکرد نوآوری باز و جمع سپاری می باشد. برای این منظور تلاش گردیده است مسائل کلی و مبهم شرکتهای فعال در طرح جویشگر بومی به پنج دسته خرده چالش تفکیک شود. این خرده چالش ها عبارتند از: چالش‌های پژوهشی، ايده‌پردازی، توسعه محصول، دولتی و استارتاپی.
در انتها دكتر یاری ضمن توضیح اینکه هر شرکتی که در حوزه محتوا و خدمات بومی در کشور در حال فعالیت باشد می تواند با ارسال درخواست خود بر روی سامانه نوآوید و معرفی چالش های نوآوری در محصولات وکسب وکارش از حمایت های لازم برخوردار گردد، افزود برگزاری این مسابقات را رویکرد نوینی برای افزایش مشارکت مردمی در توسعه نوآوری و تجاری سازی در کسب و کارها بویژه جویشگرهای بومی دانسته و با دعوت از کلیه اساتید و دانشجویان سراسر کشور خواستار افزایش نقش آفرینی هر چه بیشتر مردم در توسعه و گسترش خدمات بومی در کشور گردید.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
جدیدترین تصاویر

با ما در ارتباط باشید