خانه    نقشه سایت    تلفن 021-26701198     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 5.00 (1 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

استاندار گیلان از موافقت معاون اول رئیس جمهور در جهت افزایش 200 میلیارد تومانی سهم تسهیلات اشتغالزایی روستایی استان در بخش گردشگری خبر داد.


به گزارش ایلنا، مصطفی سالاری استاندار گیلان در نشست کارگروه اشتغال و رفع موانع تولید  سهم استان از محل تسهیلات طرح اشتغال فراگیر (تکاپو) را مبلغ 580 میلیارد تومان عنوان کرد و اظهار داشت: باید پروژه‌های اشتغال‌زا با تفویض اختیار به شهرستان ها با اولویت بخش گردشگری پرداخت شود .

وی سهم تسهیلات استان از محل رونق تولید را بالغ بر هزار میلیارد تومان عنوان کرد و افزود : تاکنون حدود 700 میلیارد تومان ، معادل 70 درصد از این مبلغ جذب شده است

 سالاری تاکید کرد: باید تسهیل گرانی از سوی دستگاهها اجرایی در هر شهرستان تعیین تا راهنمایی‌های لازم به متقاضیان جهت دریافت تسهیلات اشتغالزایی روستایی انجام پذیرد .

وی از موافقت معاون اول رئیس‌جمهور در جهت افزایش 200 میلیاردتومانی‌سهم تسهیلات اشتغالزایی روستایی استان در بخش گردشگری خبر داد و افزود: قطعاً با برنامه ریزی صحیح خواهیم توانست علاوه بر تسهیلات اختصاصی به استان اعتبارات بیشتری را در بخش اشتغالزایی جذب کنیم .

استاندار گیلان رونق گردشگری را از جمله اولویتهای مهم استان برشمرد و افزود : با توسعه گردشگری خواهیم توانست بخش اعظمی از مشکل اشتغال استان را برطرف و درآمد پایدار را برای مردم منطقه ایجاد کنیم .

نماینده عالی دولت در گیلان با اشاره به وجود بروکراسی زمان بر و پیچیده در بخش گردشگری خواستارحمایت بیشتر از این بخش شد و افزود :  باید فرآیند کوتاه تری در اعطای تسهیلات اشتغالزایی به متقاضیان بخش گردشگری در نظر گرفته شود .

استاندار گیلان با اشاره به برگزاری همایش اخیر استانداران و تاکید رییس جمهور در جهت جذب سهم اعتبارات اشتغالزایی استان ها تا پایان تیرماه سال آینده تصریح کرد : با جذب کامل سهم اشتغالزایی استان تا خرداد ماه سال آینده خواهیم توانست سهم بیشتری از این اعتبارات را جذب کنیم .   

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
گالری تصاویر

با ما در ارتباط باشید