خانه    نقشه سایت    تلفن 021-77597198     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان گفت: زنان کارآفرین در طرح ملی توان افزایی با رویکرد کسب و کار بانوان و جوانان، شناسایی و حمایت می شوند.

به گزارش کارآفرین ناب، کلثوم غفاری در گفت وگو با ایرنا اظهار کرد: این طرح با هدف آگاه سازی مخاطبان به مزیت های اقتصادی و فرصت های کسب و کار بومی، آشناسازی مخاطبان با فرایند شکل گیری کسب و کار و کارآفرینی و ترغیب مخاطبان برای ورود به عرصه کسب و کار و کارآفرینی اجرا می شود.
وی بیان کرد: در این طرح از هر استان 100 جوان انتخاب خواهند شد که 70 درصد این سهمیه برحسب نیاز و علاقمندی به زنان 20 تا 40 ساله اختصاص دارد.
به گفته وی؛ طرح ملی توان افزایی زنان با حمایت معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری و بنیاد توسعه کارآفرینی زنان و جوانان در 31 استان کشور در حال اجرا است.
غفاری افزود: گلستان از استانهای پیشرو در حوزه فعالیت زنان در عرصه های تولید، اشتغال و کارآفرینی است که فرایندهای اجرای این کسب و کارها می تواند به الگوهای مناسبی برای دیگر زنان استان و ایران تبدیل شود.
وی بیان کرد: حمایت از این زنان با رفع کمبودها و مشکلات در مراحل گوناگون تولید و فروش محصولات با قوت ادامه دارد و امیدواریم گسترش این پشتیبانی ها به توانمندسازی و تامین درآمدهای بیشتر آنان منجر شود.
به گفته وی؛ ثبت نام در این طرح به آدرس www.foundationed.ir/fa/Home/Register تا پایان اردیبهشت ماه ادامه دارد.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
با ما در ارتباط باشید