خانه    نقشه سایت    تلفن 021-77597198     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 5.00 (1 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

جزئیات مشاغل مورد نیاز در هشت استان محل اجرای «الگوی جدید مشاغل خانگی» منتشر شد و متقاضیان مشاغل خانگی صرفا مجاز به ثبت نام در یکی از عناوین شغلی اعلام شده هستند.

به گزارش کارآفرین ناب به نقل از خبرگزاری مهر، طرح ملی الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی به تازگی در هشت استان  خراسان رضوی، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، کردستان، کرمانشاه، لرستان، چهارمحال و بختیاری و آذربایجان غربی به صورت پایلوت آغاز شده و قرار است به تدریج در سراسر کشور توسعه یابد.

در الگوی جدید مشاغل خانگی، رَسته فعالیت‌ها و ظرفیت‌های شغلی خانگی به تفکیک هر استان شناسایی شده است و تقاضای راه اندازی مشاغل خانگی در این ۸ استان باید صرفا در فعالیت های تعیین شده باشد.

یکی از ویژگی‌های این الگو، این است که واجدین شرایط، استعداد سنجی می شوند و مهارت‌های کاربردی و شناخت بازار در قالب آموزش‌های کوتاه مدت به آنها ارائه می‌شود.

در الگوی جدید، مشاغل خانگی متناسب با نیاز هر استان در جهت ظرفیت‌های شغلی پیش بینی شده، به صورت هدفمند هدایت می شوند که اتصال به بازار و توسعه محصول، یکی از مهمترین اهداف این نوع مشاغل در الگوی جدید است. در این طرح، شناسایی مشاغل مورد نیاز در هر استان با هدف جلوگیری از گسترش شغل‌های بدون ظرفیت اشتغال و ایجاد فرصت های شغلی پایدار خانگی انجام می شود.

الگوی جدید توسعه مشاغل خانگی با رویکرد کاهش وابستگی متقاضیان به تسهیلات و در مقابل، اتکاء به توانمندسازی افراد از طریق مشاوره های شغلی، آموزش، راهنمایی و تیم سازی است.

در حال حاضر متقاضیان راه اندازی مشاغل خانگی در هشت استان مذکور پس از ثبت نام در سامانه www.inhb.ir  باید در یکی از رشته شغل های اعلامی استان مربوطه فعالیت کنند.

داشتن حداقل ۱۸ سال سن، ساکن بودن در استان محل ثبت نام در سامانه و عدم اشتغال و تحت پوشش بیمه  کاری نبودن شرایط متقاضیان راه‌اندازی مشاغل خانگی جهت ثبت نام در سامانه است.جزئیات این مشاغل در هر استان و شهرستان های زیر مجموعه به شرح زیر است:

 

 

 

 

 

 

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
جدیدترین تصاویر

با ما در ارتباط باشید