خانه    نقشه سایت    تلفن 021-26701198     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 5.00 (4 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

در شرایطی که کشور نیاز به همدلی و همکاری دارد قصد نوشتن نداشتم، اما می بینم که تصمیمات کم ارزش دولت ممکن است سبب شده تا عده ای که غم نان ندارند

به این عمل نمره عالی بدهند. هر چند تعدادشان کم است، اما خاطره بد بتن ریزی در قلب انرژی اتمی و رقص و پای کوبی آنان از ذهن ها بیرون نمی رود.
الان که بسیاری از کسب و کار های کوچک در یک ماه گذشته تعطیل و ورشکست شده یا رو به ورشکستگی است، رئیس سازمان برنامه و بودجه از حمایت مالی 200 تا 600 هزار تومانی از ایرانیان فاقد درآمد خبر داد.
ضمن این که اعلام کرد وام 1 تا 2 میلیونی به اصناف پرداخت می شود.
مردم بزرگ ایران؛ عاقل تر و بصیر تر از آن هستند که این تصمیم سازمان نیاز به توضیح داشته باشد؛ قطعا جناب نوبخت و هم کیشان وی که در جلسه تصمیم گیری حضور داشته اند یا از ژن ام اصحاب کهف هستند یا خود و فرزندانشان می توانند تا خرداد در خانه بمانند و با 200 هزار تومان زندگی خود را بگذرانند.
ایشان به خوبی می دانند که امروز این مبلغ حتی برای اجاره بهای یک مغازه 4 متری در تهران کفایت نمی کند بلکه در زمان ریاست جمهوری پدر معنوی ایشان یعنی آقای رفسنجانی نیز این مبالغ برای افراد و اصناف کفایت نمی کرده است.
اما درد آور است که قوه مجریه به دست کسانی اداره می شود که جز شعار های پوپولیستی و تضعیف اقتصاد و کوچک کردن سفره مردم مظلوم ایران و حقارت در مقال بیگانگان، دستاورد قابل ملاحظه ای نداشته است.
خداوند متعال سایه ی رهبر عظیم الشان انقلاب را بر سر ملت ایران حفظ کند که اگر نَفَس و حضور ایشان نباشد این تازه به دوران رسیده های به دنبال غنیمت، مردم ایران را می درند .

فقط باید گفت؛تقدیر و تشکر از زحمات کادر پزشکی بیمارستان های سراسر کشور که رزمندگان خط مقدم این نبرد هستند به هیچ زبانی قابل بیان نیست.

خداقوت رزمنده

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
گالری تصاویر

با ما در ارتباط باشید