خانه    نقشه سایت    تلفن 021-77597198     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

جشنواره ایده های برتر کارآفرینی با حضور جمعی از کارآفرینان موفق و ایده پردازان برگزیده و راه یافته به مرحله نهایی برگزار شد.


به گزارش کارآفرین ناب به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، مدیر توسعه و فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی مشهد، هدف از برگزاری این جشنواره را  فرهنگسازی و آموزش راهکارها و مهارت های راه اندازی کسب و کارهای جدید و استارتاپی در حوزه سلامت عنوان کرد.

دکتر مجتبی سنکیان خاطر نشان کرد: در این جشنواره تلاش شد زمینه های مختلف راه اندازی کسب و کارهای تازه، ایده پردازی، ثبت اختراع و مالکیت فکری، استفاده از ایده های نو و ابداعی به شرکت کنندگان آموزش داده شود.

وی افزود: امسال جشنواره بصورت کارگاهی و در قالب ۲۴ ساعت آموزشی برگزار شد که  ایده پردازان ۲۸ روز فرصت ایده پروری و ارائه ایده داشتند.

وی خاطرنشان کرد: حدود ۶۰ ایده به دبیرخانه دریافت شد که از بین این ایده ها، پس از داوری توسط کمیته داوران و با درنظر گرفتن دو ایده در رتبه سوم، ۴ ایده برای کسب رتبه اول تا سوم انتخاب و ۱۰ ایده به عنوان ایده برتر معرفی شدند .

جشنواره ایده های برتر امسال با همکاری مدیریت توسعه فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی مشهد و مجموعه ایران بنیان برگزار شد.نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
با ما در ارتباط باشید