خانه    نقشه سایت    تلفن 021-77597198     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


ناوی اعلام کرد:

استقرار ۱۲ هزار راهدار برای تامین امنیت مسافران نوروزی

استقرار ۱۲ هزار راهدار طی ایام نوروز ۹۵ در محورهای کشور و آماده باش نزدیک به 1400 اکیپ زمستانه در جاده‌های برف‌گیر خبرهایی است که از سوی مدیرکل دفتر تجهیز و راهدارخانه‌های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اعلام شد.
به گزارش ایسنا، علی ناوی در تشریح وضعیت آمادگی حوزه راهداری کشور در ایام نوروز سال 1395 اعلام کرد: سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای از حدود دو ماه گذشته تاکنون  نزدیک به ۲۶ هزار کیلومتر از جاده‌های پرترافیک کشور را که به استان‌های زیارتی و سیاحتی منتهی می‌شوند توسط گروهی از مهندسان مشاور ذیصلاح رصد کرده و اقدام‌های کوتاه‌مدتی که انجام آنها می‌توانست در افزایش ایمنی ایام نوروز مؤثر واقع شود را انجام داده است.

وی درباره فعالیت‌های سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای در این حوزه گفت: بهبود وضعیت رویه‌های آسفالتی، خط‌کشی بیش از ۳۲ هزار کیلومتر از جاده‌های پرترافیک کشور، آشکارسازی نقاط پرحادثه و اجرای روشنایی در نقاطی که احتمال وقوع تصادف در آنها بیشتر بود (حدود ۱۳۰ نقطه و یکصد کیلومتر جاده پرتصادف) بخشی از فعالیت‌هایی است که توسط این سازمان به انجام رسیده است.
ناوی درخصوص تدابیر این سازمان در برابر بارش‌های احتمالی زمستانی و شرایط جوی خطرناک در این ایام اعلام کرد: از اوایل آذرماه امسال اکیپ‌های زمستانی سازمان در نقاط برف‌گیر و کوهستانی مستقر شده و این استقرار تا پایان تعطیلات نوروزی یعنی تا ۱۵ فروردین 1395 ادامه خواهد داشت. همچنین بالغ بر ۱۲ هزار نفر راهدار و ۸ هزار دستگاه ماشین‌آلات در قالب ۱۴۰۰ اکیپ زمستانی کماکان در راه‌های برف‌گیر مستقر بوده و آمادگی مقابله با هرگونه تغییرات جوی را در این ایام خواهند داشت.
مدیرکل دفتر تجهیز و راهدارخانه‌های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در پایان اعلام کرد: نزدیک به ۱۲ هزار راهدار در طول مسیرها به صورت شبانه‌روزی، نیروی‌های امدادی، هلال احمر، اورژانس و پلیس راه و همچنین سامانه ۱۴۱ از ستاد راهداری در تهران و مراکز استان‌ها آماده هرگونه راهنمایی و ارائه خدمات و اطلاعات در این مدت زمان به مسافران خواهند بود.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
با ما در ارتباط باشید