خانه    نقشه سایت    تلفن 021-77597198     تماس با ما info@karafarinenab.ir

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 5.00 (1 رأی)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دبیرکل انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته گفت: رونق کسب و کار حوزه بندری و دریایی و انتقال دانش و فناوری های جدید به کشور نیازمند حضور موفق سرمایه گذاران داخلی و خارجی در این بخش است.

به گزارش ایرنا، مسعود پل مه با بیان این که دولت در نظر دارد در حوزه خدمات دریایی و بندری ورود نکند، افزود: برای توسعه این بخش دولت باید تسهیلات و مشوق های لازم را برای سرمایه گذاران بخش خصوصی فراهم کند تا بنادر ایران بتواند در منطقه با سایر بنادر رقابت داشته باشد.


وی تاکید کرد: حضور سرمایه گذاران داخلی و خارجی در هم افزایی و رونق کسب و کار در حوزه بندری و دریایی بسیار تاثیرگذار است و برگزاری نمایشگاه های بین المللی در ارتقا میزان سرمایه گذاری های بخش خصوصی در این حوزه بسیار افق روشنی برای اقتصاد ملی خواهد داشت.


رئیس فدراسیون حمل ونقل و لجستیک ایران بیان کرد: شاهد برگزاری نمایشگاه های متعددی در این بخش در برخی از شهرها هستم، اما تجمیع این نمایشگاه ها در دو زمینه توسعه زیرساخت های حمل ونقل دریایی و فعالیت های بازرگانی و کسب و کار خدمات دریایی، موفقیت های زیادی را برای حوزه دریایی و بندری کشور خواهد داشت.


وی با اشاره به برگزاری پنجمین نمایشگاه بین المللی دریایی در بندرعباس تحت عنوان فرصتی برای معرفی توانمندیها و زمینه های سرمایه گذاری دریایی و بندری اظهارداشت: ما به جای افزایش کمی نمایشگاه ها باید برگزاری معدود و کیفی آن را در نظر بگیرم تا بتوانیم با جذب سرمایه گذاران بیشتری در این بخش به موفقیت های بیشتری دست پیدا کنیم.


دبیرکل انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته تاکید کرد: بنادر یکی از حلقه های تامین هستند و به خودی خود بخشی از مجموعه خدمات لجستیک را تشکیل می دهند، اما تاکنون در این زمینه نتوانستیم به جایگاه مناسبی دست پیدا کنیم.


گفتنی است، پنجمین نمایشگاه بین المللی دریایی بندرعباس با عنوان فرصتی برای معرفی توانمندیها و زمینه های سرمایه گذاری دریایی و بندری با حضور مقامات وزارت راه و شهرسازی و سازمان بنادر و دریانوردی و130 شرکت داخلی و خارجی روزهای پنجم تا هفتم اسفندماه در بندر عباس برگزار می شود.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 1000 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

ورود کاربران

خبرنامه پیامکی
جدیدترین تصاویر

با ما در ارتباط باشید